Wczoraj klasa VI wzięła udział w wyjątkowej wycieczce do Torunia. Naszą podróż rozpoczęliśmy od przejazdu pociągiem, który już od samego początku dostarczył wielu pozytywnych emocji. ![]()
![]()
Podczas zwiedzania poznaliśmy najważniejsze zabytki miasta. Spacerując po malowniczym Starym Mieście, zobaczyliśmy słynną Krzywą Wieżę, Dom Mikołaja Kopernika, Dom Towarowy oraz pomnik wybitnego astronoma. Dużą atrakcją było także poszukiwanie toruńskich aniołków ukrytych wśród urokliwych uliczek miasta. Nie zabrakło również spaceru brzegiem Wisły, skąd mogliśmy podziwiać piękną panoramę Torunia. ![]()
Przez cały czas towarzyszyła nam pani przewodnik, która w ciekawy i przystępny sposób przybliżyła historię miasta. Na zakończenie zwiedzania przygotowała dla nas emocjonującą grę terenową. Nagrodą za zaangażowanie i świetną współpracę były pyszne toruńskie pierniki, które wszystkim bardzo smakowały. ![]()
Ostatnim punktem programu był seans w planetarium. Fascynująca podróż po gwiazdach i tajemnicach kosmosu zrobiła na uczniach ogromne wrażenie i była doskonałym zwieńczeniem tego pełnego wrażeń dnia. ![]()
![]()
To była niezapomniana wycieczka, która połączyła naukę, zabawę i wspólne odkrywanie niezwykłych miejsc. Z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci! ![]()
![]()

























