Wczoraj Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Dzień Pustej Klasy. Była to doskonała okazja, aby na jeden dzień opuścić szkolne ławki i spędzić czas na różnorodnych aktywnościach poza budynkiem szkoły.
Uczniowie uczestniczyli w zajęciach na świeżym powietrzu, spacerach, grach i zabawach integracyjnych oraz innych ciekawych formach aktywności. Dzień ten pozwolił połączyć naukę z ruchem, odpoczynkiem i wspólnym spędzaniem czasu w przyjaznej atmosferze ![]()
![]()



























