📚🌿 Czytanie na Polanie w naszej szkole 🌿📚
Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa akcja „Czytanie na Polanie”, której celem było promowanie czytelnictwa oraz pokazanie, że z książką można miło spędzać czas także na świeżym powietrzu.
Uczniowie klas I–III mieli okazję wysłuchać ciekawych opowieści czytanych przez panie z Biblioteka Lipno. Natomiast dla uczniów klas starszych fragmenty książek przeczytali Przewodniczący Rady Gminy Lipno pan Bartosz Zięba oraz nasz polonista pan Bartek Grobelny.
W wydarzeniu nie zabrakło również własnych książek przyniesionych przez uczniów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem czytały, przeglądały swoje ulubione lektury i spędzały czas w przyjemnej, pełnej relaksu atmosferze.
Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział w akcji i wspólne promowanie czytelnictwa. Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie zachęciło wszystkich do jeszcze częstszego sięgania po książki! 📖💚

































